Financial Services

Turkey​

ERKEN KAPAMA TALEBİ

Erken kapama talebinizi, “Müşteri Beyanı-Erken Kapama ve Erken Kapama Taahhütnamesi” formlarını, kapama nedenini de belirterek doldurup firma kaşesi üzerine yetkili kişi tarafından imzalı bir şekilde rehinkaldiri@vfsco.com adresine e-posta olarak iletebilirsiniz.

SENET İADE TALEBİ

Senet iade talep sürecinizi, Kargo/Kurye Hizmeti Talep ve Kabul Beyanını doldurup firma kaşesi üzerine yetkili kişi tarafından imzalı bir şekilde vfsfoperasyon@vfsco.com adresine gönderdikten sonra orijinal evrağı da tarafımıza kargolayarak başlatabilirsiniz.

REHİN KALDIRI TALEBİ

Rehin kaldırısı talebinizi rehin kaldırılmasını istediğiniz aracın plakasını, araç sahibi kişi / firmanın vergi numarasını ve ünvanını belirterek rehinkaldiri@vfsco.com adresine e-posta olarak iletebilirsiniz.

 

TAKSİT / CARİ BORÇ SORGULAMA

Taksit / Cari Borç Sorgulama ve Borcu Yoktur yazısı taleplerinizi firma ünvanı, vergi numarası ve sözleşme numaranızı belirterek tahsilat@vfsco.com adresine iletebilirsiniz.

KREDİ BAŞVURUSU

Kredi başvurunuzu kredi başvuru evrakları, iletişim bilgileriniz ve kredi talebinizi belirterek satis@vfsco.com adresine iletebilirsiniz.

TEKLİF / ÖRNEK ÖDEME PLANI TALEBİ

Teklif taleplerinizi firma ünvanı, vergi numarası ve iletişim bilgilerini belirterek satis@vfsco.com adresine iletebilirsiniz.

BANKA BİLGİLERİ

Banka Bilgilerine Buradan Ulaşabilirsiniz.

Diğer konularla ilgili tüm taleplerinizi satis@vfsco.com adresine iletebilirsiniz