Volvo Financial Services Czech

Společnost Volvo Financial Services je pobočkou, kterou vlastní společnost AB Volvo. Ve Velké Británii zaměstnává více než 90 lidí, poskytuje finanční služby společnostem Volvo, které se zaměřují na nákladní automobily, autobusy a dálkové autobusy, stavebnictví, letectví a námořní dopravu. Od roku 2002 rovněž pro zákazníky skupiny Volvo Group poskytujeme specializované produkty pojištění.  

Společnost Volvo Financial Services je jednou z osmi obchodních oblastí, které tvoří dnešní skupinu AB Volvo Group. Dalšími společnostmi jsou Volvo Trucks, Renault Trucks, Mack Trucks, Bus and Coach, Construction Equipment, Penta a Aero.  

Cílem společnosti VFS je podporovat skupinu Volvo Group tím způsobem, že nabízí zákazníkům řešení financování ve všech fázích obchodního cyklu. Ve spolupráci s našimi sesterskými společnostmi zaměřenými na produkty poskytujeme zákazníkům a dealerům firmy Volvo kompletní nabídku služeb v oblasti financování a pojištění.

Společnost VFS má své sídlo v městě Greensboro, Severní Karolína (USA) a je aktivní v celé Evropě, v Amerikách, Asii a Austrálii. Týmu společnosti VFS, který tvoří 1 200 oddaných zaměstnanců, spravuje kolem 70 miliard SEK (185 miliard korun) v aktivech, umístěných v cca 60 zemích.